Чистий одяг – це не лише питання естетики, а й гігієни. Саме тому одяг для немовлят завжди повинен бути випраним і чистим. Тим більше, враховуючи те, що малюки постійно брудняться, робити це доводиться досить регулярно. А ще й мати в запасі комплекти з боді, пелюшки і звичайно ж шкарпетки дитячі на зміну. Тут є про що подумати. Ну а для того, щоб розумовий процес був більш продуктивним, рекомендуємо поставити питання, як правильно прати одяг для новонароджених.

Хочеться вірити, що всі і навіть молоді батьки розуміють, що тут є кілька факторів, на які потрібно не лише звертати увагу, а й дотримуватися їх. Адже від цього залежить те, наскільки дитина себе комфортно і добре почуває. І звичайно ж те, наскільки одяг після прання буде безпечним для здоров'я немовляти. Чи не дратує шкіру, чи не залишилося в ньому після прання хвороботворних бактерій, чи немає алергічних реакцій.

Більше того, гардероб дитини, а особливо пелюшки дитячі, повзунки та чоловічки перуться практично щодня. А досвідчені мами та тата знаючи це, економлять сімейний бюджет на купівлі одягу. Для цього вони можуть влаштовувати прання 2 рази на день, щоб усі вбрання їхнього чада були завжди чистими, свіжими і охайними.

 

Одяг для новонароджених – правила прання, які мають знати враховувати усі батьки

Скажіть, хто з нас, відправляючи свої речі в прання, не замислювався про те, щоб вони не просто добре відпралися, але й ще мали після цього відмінний зовнішній вигляд, а також були ідеальними з погляду гігієни? Звичайно ж всі. Адже як можна не думати про себе коханого? Ну а дитина, а особливо та, котра тільки недавно з'явилася на світ, потребує особливої турботи. І одяг для немовлят, не важливо чи це трусики або комплект з сорочкою, потрібно прати з особливою ретельністю і відповідальністю. Ну а про те, як це правильно робити, ми зараз поговоримо.

  • Вибираємо правильну температуру води

Вона має бути не більше 30-40 ℃. Це допоможе мінімізувати усадку речей, а також зберегти їх яскраві кольори. І точно, не варто користуватися «дідівським методом» і кип'ятити дитячу білизну.

  • Сортуємо речі

Насамперед, це стосується їхнього кольору. Адже ми ж не хочемо, щоб після прання білий комплект із сорочкою був вже не просто білим, а з рожевим або синім відтінком. Нагородити яким його можуть різнокольорові дитячі шкарпетки.

  • Використовуємо правильний миючий засіб

Для прання треба використовувати засоби, призначені саме для малюків, краще у рідкому вигляді, оскільки вони краще розчиняються, швидше вимиваються. Зверніть увагу, бажано, щоб засіб для прання був без запаху.

  • Враховуємо склад тканини та рекомендації виробника

Не складно здогадатися, що бавовняні пелюшки дитячі та комбінезон дитячий виготовляються з різних матеріалів. Догляд за якими також має бути різним. Тим більше, що виробник вказує це на етикетках.

  • Одяг для новонароджених повинен стиратися окремо від дорослої

Якщо дитина більшу частину часу проводить удома, то ми, займаючись повсякденними справами поза ним. Відповідно, за день ми стикаємося з багатьма іншими людьми та предметами, що вже, в принципі, не дуже гігієнічно. Тому розумніше буде не тільки прати, а й зберігати брудні дитячі та дорослі речі окремо.

 

Що ще потрібно знати та враховувати?

Думаєте, що прочитавши все вищесказане ви вже знаєте все про прання і можна розслабитися? Розслабитися і відпочити можна і потрібно, але перед цим краще дізнатися про деякі важливі нюанси щодо догляду за дитячим гардеробом. У цьому немає нічого складного і вже через 2-3 прання, ви їх знатимете як таблицю множення.

  • Видалити сильні забруднення

Для того, щоб ефективніше і за один раз відіпрати одяг для немовлят, варто спочатку, перед тим, як відправити їх в машинку, вручну прибрати сильні забруднення. Наприклад, залишки їжі. Просто струсіть їх або скористайтеся серветкою, а потім злегка промийте це місце під проточною водою.

  • Гладити чи ні?

Якщо ви говоримо про комбінезон дитячий або інший верхній одяг, то звичайно ні. Це ж стосується і такого предмета гардеробу малюка як дитячі пелюшки. По-перше, у цьому немає сенсу, тому що такі речі не несуть естетичної складової і все одно сильно мнуться. А по-друге, користуючись праскою, ми «запечатуємо» ті невеликі отвори в тканині, які пропускають зайве тепло та вологу, тим самим дозволяючи тілу малюка «дихати».

  • Пелюшки непромокаючі стираємо вручну

Це стосується і таких аксесуарів, як тренувальні трусики. Тому що дуже важливо, щоб їхня спеціальна мембрана не була зіпсована. Або якщо і використовувати машинку, то тільки на делікатному режимі. Віджимати на найнижчих обертах і точно не сушити в ній.

  • Речі дають усадку

Зважайте на те, що одяг для немовлят дає усадку після прання. Тому при його купівлі потрібно вибирати правильний розмір. Про те, як це зробити, ви також можете прочитати в нашому блозі.

  • Прати новий одяг для новонароджених обов'язково

Не варто наївно вважати, що новий одяг апріорі чистий. Зовсім ні. Тільки подумайте через скільки рук і поверхонь пройшла річ під час виробництва, упакування, продажу.

Ну а для того, щоб одяг для немовлят виглядав як новий навіть після безлічі циклів прання, він повинен бути якісним. Саме такий одяг для новонароджених ви можете купити в інтернет-магазині Mumami. Причому за найвигіднішою ціною незалежно від того, чи це будуть тренувальні трусики або комбінезон дитячий.